Свинина – 300 г; яловичина (або баранина з яловичиною) – 300 г; молоко, м’ясний бульйон або вода – 0,5–1 склянка, 2 цибулини; петрушка (кінза), кріп, трохи коріандру, паприки, імбиру і зубок часнику; сіль, чорний перець – за смаком.


CheburПропускаємо м’ясо через м’ясорубку з великою сіткою. Дрібно ріжемо цибулю або теж пропускаємо через м’ясорубку. Подрібнюємо зелень. Додаємо за смаком сіль і спеції (солити потрібно щедро, інакше потім у тісті начинка здаватиметься прісною). Ретельно вимішуємо фарш, розводимо будь-якою рідиною: бульйоном, водою, кефіром, молоком, щоб за консистенцією він став напіврідким. Робимо це для того, щоб під час смаження м’ясо варилося не лише у власному соку, а і в бульйоні, тоді чебурек буде соковитішим, а м’ясо не «стиснеться» при тепловій обробці.

Вирізаємо з тіста за допомогою блюдечка круги діаметром приблизно 15 см. На одну половинку кола рівномірним шаром викладаємо нашу начинку. Акуратно згинаємо заготовку і накриваємо фарш другою половинкою тіста. Далі чебурек треба защипати. Смажимо на сковороді з великою кількістю розігрітої олії з двох боків або використовуємо фритюрницю.

new york city computer repair
buy generic valium no prescription
wholesale testosterone


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com