Для смачного та швидкого сніданку можна приготувати з листкового тіста щось на зразок гарячих бутербродів. До того ж, це дуже красиво – так що день розпочнеться з гарного настрою!


Asparagus tarteЗ одного рулону листкового тіста 250 г вийде 4 бутерброди. Листкове тісто готується швидко, всі інгредієнти для начинки потрібно викладати на сире тісто. Начинкою можуть бути овочі, морепродукти, яйця, ковбасні вироби.


250 г листкового тіста «Кулінаріум Майстер» (один рулон); копчена ковбаса («Салямі», «Московська» та ін., можна використовувати будь-які копчені м’ясні продукти – тонко нарізати); 12 маслин (без кісточок); 12 помідорів чері (розрізати навпіл); 50 г тертого «Пармезану»; гілочка базиліку.


TartletsРозріжте тісто на 4 частини. Всю начинку розділіть на 4 однакових частини. Викладіть на середину прямокутника кружечки ковбаси, зверху половинки чері та маслини. Запікайте в розігрітій духовці при 200 °С 15–20 хв. Поки бутерброди гарячі, зверху присипте їх тертим сиром і прикрасьте базиліком. Смачного! Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com