ХінкаліУ грузинів без хінкалі, як і без шашлика, хачапурі та вина, не уявляють свята. Ці вироби з тіста та м’яса нагадують пельмені, проте у них є свої особливості. Хінкалі можна їсти лише руками (виделки все зіпсують!). І хоч як би не обпікали вони пальці, зволікати не можна, бо хінкалі, коли охолонуть, стають неїстівними. І найголовніше – зварити хінкалі треба так, щоб всередині зберігся бульйон, а надкусити – щоб не втратити жодної краплі чудесного м’ясного соку. Це справжня наука!

Начинка вважається найбільш правильною, коли вона не пропущена через м’ясорубку, а подрібнена важким гострим ножем (у давнину горці рубали м’ясо гірського козла кинджалами, щоб приготувати справжні хінкалі). Можна використовувати і яловичину, і баранину, і суміш зі свининою, а ще –  курятину, індичку… Головне – фарш має бути свіжим і жирним. А основний секрет – це крижана вода (або м’ясний бульйон), вбита у фарш (саме вбита – сильними, рвучкими рухами). Лити її треба стільки, скільки м’ясо зможе увібрати: саме таким чином усередині хінкалі з’являється знаменитий сік. Зелень додається за смаком.

Виріжте з тіста круг діаметром приблизно 15 см. Покладіть у середину круга столову ложку фаршу і загорніть, защипавши по колу так, щоб якомога щільніше закупорити горловину мішечка. Варіть у підсоленій воді, готові хінкалі спливають нагору. Виймати необхідно обережно, щоб не пошкодити оболонку з тіста. На стіл хінкалі подаються із зеленню, посипані чорним перцем.

visit
comprar esteroides espa?a contrareembolso
steroidi anabolizzanti online
steroids for sale


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com