Для начинки: 400 г сиру «Рікота» або домашнього сиру; 150 г тертого «Пармезану»; кілечко домашньої ковбаски; 1 яйце; 20 г смальцю; 40 г томатної пасти; 30 г вершкового масла; 20 мл оливкової олії; сіль, чорний перець – за смаком.

«Рікота» – знежирений м’який сир із сироватки. Його можна замінити знежиреним домашнім сиром або сиром типу «Альмете».


tubules cannelloni with ricotta and spinachДо «Рікоти» (домашнього сиру) додайте 10 г тертого «Пармезану», сіль, яйце і добре все перемішайте. З домашньої ковбаски зніміть оболонку, наріжте кубиками. Розігрійте в сковороді на середньому вогні оливкову олію і обсмажте ковбаску до золотисто-коричневого кольору. Дайте їй охолонути і покладіть до «Рікоти» (домашнього сиру).

Поставте сковороду на середній вогонь і вигорніть у неї смалець, розтопіть. Додайте томатну пасту, сіль, перець та готуйте 10 хв на слабкому вогні.

Візьміть тісто «Кулінаріум Майстер» для лазаньї та канелоні, потримайте його при кімнатній температурі 10–15 хв. Підготуйте тісто для канелоні, як описано вище. Покладіть начинку в центр кожного прямокутника і скрутіть трубочкою, сформувавши канелоні. Розкладіть їх одним шаром у змащену маслом форму для запікання, полийте томатним соусом, посипте рештою «Пармезану» і шматочками домашньої ковбаски. Запікайте в духовці при температурі 180 ° С протягом 20 хв.

info
bcaa 811


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com