Для начинки: 200 г тертого «Пармезану»; 300 г грибів, 30 г вершкового масла; 80 г сиру «Грюйєр»; 50 г прошуто.

«Грюйєр» – твердий швейцарський сир, що має різний спектр смаків: від молодого прісного до витриманого солоного. Замінити його можуть вітчизняні тверді сири «Алтайський» або «Швейцарський».

Прошуто (Італія), або хамон (Іспанія) – сиров’ялене м’ясо свинини, можна замінити подібним, тонко нарізаним вітчизняного виробництва.

Для соусу «Бешамель»: 50 г борошна; 50 г вершкового масла; 750 мл молока.


cannelloni cooked with béchamel sauceПоставте каструлю на слабкий вогонь, викладіть вершкове масло, вмісіть у нього борошно для отримання однорідної золотистої маси, додайте молоко і повільно доведіть до кипіння, щоб отримати соус «Бешамель». 

Викладіть у миску близько 2/3 соусу «Бешамель». Наріжте гриби тонкими скибочками, потім готуйте їх у вершковому маслі з додаванням кількох ложок води, посоліть. (Інший варіант: візьміть 50 г сушених грибів, вимочіть їх, приготуйте тим же способом, а потім наріжте.) Коли соус майже охолоне, додайте в нього половину «Пармезану» і гриби.

Візьміть тісто «Кулінаріум Майстер» для лазаньї та канелоні, потримайте його при кімнатній температурі 10–15 хв. Підготуйте тісто для канелоні, як описано вище. Викладіть потроху начинки на кожен прямокутник тіста, скрутіть трубочкою і помістіть одним шаром у добре змащену вершковим маслом форму для запікання.

Наріжте «Грюйєр» і прошуто дрібними кубиками, посипте ними канелоні. Розведіть «Бешамель» склянкою молока і прогрійте на слабкому вогні. Залийте канелоні отриманим соусом, а зверху посипте рештою «Пармезану». Запікайте в розігрітій до 180 ° С духовці близько 20 хв (до появи золотистої скоринки).Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com