Є два способи випікання корзинок із фруктами.

Depositphotos_11444366_s1. Викладіть підготовлені корзинки на деко, застелене пекарським папером. Поставте в розігріту до 200 °С духовку. Випікайте приблизно 10–15 хв. Готові корзинки повністю остудіть, примніть у них середину, щоб помістилося більше крему. Викладіть готовий заварний або сирний крем, на нього розкладіть ягоди або нарізані фрукти. Корзинки готові.


2 Depositphotos_5954033_xl2. Викладіть підготовлені корзинки на деко, застелене пекарським папером. У центр підготовленої сирої корзинки викладіть крем і фрукти. Поставте в розігріту до 200 °С духовку. Випікайте приблизно 20–25 хв.


Як зробити корзинки. Розгорніть рулон листкового тіста «Кулінаріум Майстер». Розріжте його на квадрати (має вийти 4 квадрати зі стороною 15 см). З кожного квадрата сформуйте корзинку таким чином:

IMG_4415IMG_4416IMG_4417


1) відступіть від краю всередину квадрата 2–2,5 см і по всьому периметру зробіть розріз ножем, не доходячи до кінця у двох протилежних кутках. У Вас має утворитися в середині ще один квадрат, який у двох протилежних кутках з’єднаний із зовнішнім квадратом, а в двох інших кутах – відділений від нього;

2) відокремте від одного яйця білок, злегка збийте його вилкою. Змастіть квадрати білком (це необхідно, щоб краї корзинки склеїлися при випіканні);

3) візьміть за один кут зовнішнього квадрата (той, який повністю відділений від внутрішнього) і прикладіть його до протилежного кута внутрішнього квадрата;

4) таку ж операцію зі складанням повторіть з протилежного кута зовнішнього квадрата. Корзинка готова.


Мигдальний крем.


100 г мигдального борошна (на кавомолці подрібнений мигдаль); 100 г цукру; 100 г вершкового масла; 2 яйця; 30 г рому.


Розм’якшене масло, цукор, яйця, ром, мигдальне борошно перемішайте до однорідності. Викладіть на основу, випікаючи при температурі 160 °С 15–20 хв. Крем має загуснути.

Тісто випечіть і остудіть, як зазначено вище. Поверх мигдального крему викладіть четвертинками нарізану полуницю, заглазируйте гелем або абрикосовим конфітюром.

Worlds Strongest Soldier VS US Biggest Soldier | dianabol Bodybuilding Workout | Bodybuilding Motivation
How to Buy Bitcoin waves decentralized exchange Buy BitCoin Online — Forex Trading Signals Buy BitCoin


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com