Тарт (пай) – це типовий відкритий французький пиріг з пісочного тіста. Може подаватися як на десерт, із солодкою начинкою, так і до основної страви. Готують його і з грибами, і з м’ясом – варіацій дуже багато. Тарт можна запікати і в маленьких, порційних формах – тоді це називають тарталетками. В будь-якому випадку це дуже й дуже смачно, тож побавте себе і близьких цим чудовим десертом.


Для лимонного крему: 250 мл молока; 30 г цукру; 3 яєчних жовтки; 30 г крохмалю; сік одного лимона; терта цедра 2 лимонів.

Для безе: 5 яєчних білків; 150 г цукру; 100 г цукрової пудри.


Lemon Meringue PieТісто викласти у форму у вигляді кошика. Випікати при температурі 180 °C 15 хв.

Приготувати крем. Для цього закип’ятити молоко з цукром. Жовтки з’єднати з крохмалем і додати 1–2 столових ложки гарячого молока, добре перемішати. Суміш влити в молоко, постійно помішуючи. Крем має 1–2 рази закипіти. Після цього додати в нього лимонний сік і цедру, все добре перемішати, відставити. Яєчні білки збити в густу стійку піну, поступово додаючи цукрову пудру, перемішуючи дерев’яною лопаткою. Лимонний крем знову поставити на вогонь та додати в нього половину білкової маси, ще раз довести до кипіння. Крем – гарячим – викладаємо на готовий корж, а зверху – білкову масу. Випікаємо в духовці до світло-коричневої скоринки.

buy anabolics online
phil heath steroids
shaker proteine maison
bulletproof koffie


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com