250 г листкового тіста «Кулінаріум Майстер» (один рулон); 2 цукіні; 8–10 помідорів чері; 400 г сиру «Рікота»; 50 г сиру «Пармезан»; 3 яйця; 50 г петрушки; 50 г базиліку; 50 мл оливкової олії; 20 г вершкового масла; сіль, перець білий за смаком, дрібка мускатного горіха.


quiche with tomato and zucchiniНаріжте один цукіні кубиками і обсмажте до м’якості і легкої золотистості на оливковій олії з додаванням шматочка вершкового масла. Другий цукіні наріжте уздовж тонкими пластинками, помідори – на половинки (вони знадобляться для прикраси) і відкладіть. Збийте яйця і, продовжуючи збивати, додайте «Рікоту», сіль та перець за смаком, дрібку мускатного горіха. Перемішайте суміш із обсмаженими цукіні, додайте тертий «Пармезан» і подрібнену зелень петрушки та базиліку (кілька листочків залиште для прикраси).

Помістіть у форму листкове тісто, розкладіть на нього суміш із сиру й цукіні, прикрасьте поверхню пластинками цукіні, занурюючи їх наполовину в сир і викладаючи хвилями по всій формі. Між цукіні розкладіть половинки помідорів. Поставте в духовку, розігріту до 180 °С, випікайте 20–30 хв. Готовий пиріг подавайте теплим, прикрасивши листочками базиліку.

esercizi dorsali


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com