МантиФорма мантів може бути різною: у кожного народу вона своя. Класичними вважаються квадратні манти, трапляються круглі і трикутні.

Начинку подрібнюють зазвичай за допомогою ножа, але можна застосувати і м’ясорубку. Для сучасних мантів використовують всі можливі начинки: гриби, овочі, а також сир, фрукти або морепродукти. Традиційні манти готуються з м’ясом. Манти з м’яса, рубленого ножем, виходять набагато смачніші. Прийнято поєднувати в одній начинці кілька видів м’яса, це можуть бути яловичина, свинина, курятина, баранина. Обов’язково додають шматочки жиру, для того щоб манти вийшли більш соковитими і смачними. У такий фарш кладеться дрібно нарізана ріпчаста цибуля у пропорції до м’яса 1 : 2. Адже цибуля теж додає неймовірної соковитості страві. В Азії м’ясний фарш доповнюють шматочками будь-яких овочів і обов’язково картоплею. Вона вбирає в себе зайвий сік і не дає мантам порватися. Ідеальним інгредієнтом також вважається гарбуз. Він насичує м’ясо своєрідним смаком.

З тіста наріжте круги або квадрати, на них покладіть начинку і защипайте манти. Після формування виробу, занурте кожний мішечок в олію так, щоб намочити дно, і лише після цього кладіть його в мантоварку: завдяки таким хитрощам манти не пристануть до дна решітки. Манти готуються на пару. Якщо немає мантоварки, можна використовувати пароварку.Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com