Йогуртовий крем: 600 г натурального йогурту; 100 г тростинного цукру; 1 столова ложка лимонної цедри; 20 г желатину.

Желе з вина: 450 г суміші заморожених або свіжих фруктів (малина, чорниця); 300 мл червоного вина; 6 ложок води; 50 г тростинного цукру; 20 г желатину.


Ptiche_molokoНижній шар пирога. Візьміть пісочне тісто «Кулінаріум Майстер». Випікайте його у розігрітій до 180 ° С духовці близько 15 хв до золотистого кольору. Перекладіть у круглу форту з прямими краями.

Йогуртовий крем. Покладіть желатин у велику посудину, додайте кілька ложок гарячої води і, перемішуючи, повністю розчиніть його. Перемішуючи, поступово додайте йогурт. Додайте цедру лимона і тростинний цукор. Добре вимішайте. Якщо в желатині з йогуртом утворюються грудки, поставте ємність на водяну баню і, перемішуючи, розчиніть повністю. Приготовану масу відставте для охолодження. Як тільки почне застигати, викладіть на випечений шар з пісочного тіста. Поставте в холодильник до повного охолодження.

Желе з вина. Вилийте вино в каструлю, додайте воду, тростинний цукор і закип’ятіть. Після двох хвилин кип’ятіння відставте і додайте желатин, який заздалегідь розчиніть у кількох ложках гарячого вина. Акуратно вимішайте, щоб желатин повністю розчинився. На застиглу йогуртову масу викладіть заморожені ягоди й залийте їх желе. Поставте на годину в холодильник.

bodybuilding quotes pics gp turan sign up bodybuilding.com
The City Where Blacks Suffer Under ‘Stop and Frisk on Steroids’ masturbation and bodybuilding ‘TTIP on steroids’: Campaigners warn post-Brexit UK faces ‘disastrous’ trade deal with US


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com