250 г тіста для штруделя «Кулінаріум Майстер»; 150 г маку; 100 г родзинок; 100 г горіхів; 70 г цукру; 1 яєчний жовток; 1 столова ложка молока; 2 столових ложки цукрової пудри.


Штрудель з макомГоріхи для начинки можуть бути різні, але переважно треба вибирати фундук, волоські або арахіс: завдяки яскраво вираженому смаку вони насичують випічку горіховим ароматом. Мак слід запарювати і розтирати з цукром обов’язково. Саме така консистенція надалі «правильно» карамелізується і зробить начинку особливо смачною.

Мак залийте окропом, пропарте 10–15 хв (деяку частину маку залиште в сухому вигляді для посипання майбутнього штруделя). Злийте воду, до пропареного маку додайте цукор і ретельно розітріть. Візьміть тісто для штруделя. Відступивши від краю 1–1,5 см, розподіліть начинку на тісті: спочатку цукрово- макову суміш, потім родзинки і останніми – мелені горіхи. «Вільну» окантовку акуратно загорніть всередину. Скрутіть тісто з начинкою в рулет, промастіть його сумішшю молока і яєчного жовтка, присипте сухим маком і поставте випікатися до золотистого кольору при температурі 180 ° С. Готовий штрудель з маком можна прикрасити зверху білою помадкою з цукрової пудри з кількома краплями води.Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com