Colorful gingerbread cookiesНа Різдво й Новий рік оригінальне привітання – виготовлені власноруч пряникові будиночки, кумедні імбирні чоловічки, звірятка …

До Дня Святого Валентина можна подарувати пряникові валентинки у вигляді сердечок, прикрасивши їх глазур’ю і написавши зізнання у коханні.

А пряники на 8 Березня – це гарний спосіб для чоловіків поєднати солодощі і подарунки, зроблені власноруч, додавши до них домашнього тепла і затишку, приправивши ласкою і турботою.

На 23 лютого печиво у вигляді чоловічків у формі, військової техніки, погонів, шевронів врятують будь-яку жінку від мук вибору подарунка.

Можна зробити оригінальні подарунки і на Великдень – імбирне печиво у вигляді великодніх кроликів і яєць, розписане візерунками з різнокольорової глазурі.

Якщо у Вашої компанії урочиста подія, і Ви хочете почастувати гостей або щось подарувати співробітникам, це можуть бути імбирні пряники з логотипом компанії або корпоративною символікою. Від такого подарунка ніхто не відмовиться, а Ваш захід запам’ятається надовго.

pompier militaire
70 year old bodybuilder female testosterone replacement therapy results gay bodybuilders porn


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com