Це так просто, красиво і смачно! Вам неодмінно сподобається!

500 г листкового тіста «Кулінаріум Майстер» (1 упаковка); 2–3 яблука; цукор; кориця; цукрова пудра.

З упаковки тіста 500 г (два рулони) вийде близько 40 трояндочок. Якщо не треба так багато, використовуйте один рулон (250 г).


Tasty  puff pastry with apple shaped roses on plate on table cloРозгорніть тісто, залиште на пергаменті. Розріжте його на смужки шириною приблизно 3 см і довжиною близько 15 см. Яблука, почищені від серцевини, наріжте тоненькими скибочками – якомога тонше, щоб аж світилися. Викладіть яблучні скибочки рядком на смужки тіста – нижня половинка часточки на тісто, а верхня – вільна (вона-то при згортанні і дасть ефект пелюсток троянди). Посипте цукром та трохи корицею. Акуратно, щоб не поламати яблука, згорніть смужки рулетиком. Скріпіть трояндочки зубочистками, щоб не розкривалися під час випікання. Розставте їх на деко, застелене пергаментом, і випікайте приблизно 30 хв при температурі 200–220 °С. Не робіть великий вогонь, щоб краї яблучних «пелюсток» не підгоріли.

Коли яблучні троянди почнуть пектися, аромат в оселі буде запаморочливий!

Готові вироби перекладіть на тарілку. Обов’язково витягніть із трояндочок зубочистки! Коли трохи охолонуть, можна посипати цукровою пудрою.

acheter dianabol


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com