Making gingerbread cookies for ChristmasВи ще тільки розкриваєте тісто, а його пахощі вже перетворюють Ваш дім на творчу майстерню і святковий настрій просочується у кожну шпаринку Вашої оселі й Вашої душі.

Тісто розгорніть, не знімаючи з пергаментного паперу. За допомогою формочок виріжте фігурне печиво. Залишки тіста зберіть, знову розкачайте, виріжте печиво – і так до останнього шматочка. Якщо немає формочок, можна самому намалювати фігурки і вирізати їх з картону. Випікайте 5 хв при t 200 ° C у попередньо розігрітій духовці. Розмалюйте печиво глазур’ю.

Глазур для печива і пряників – найсмачніший інгредієнт. Сам по собі імбирний пряник або імбирне печиво – це стартова точка для подальшої творчості. Білковою глазур’ю зручно малювати, вона добре застигає, що особливо важливо при розмальовуванні печива з дітьми (саме вони отримують від цього найбільше задоволення). Головний критерій – це гладкість і густа консистенція глазурі. Грудок бути не повинно, маса має вийти однорідною, а консистенція – як у густого соусу.

Пропонуємо десять різних рецептів.

managed hosting


Виробник: ТОВ «Мальцайт ГМБХ»

Адреса: вул. Лісна, 6Б, с. Білогородка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08140, Україна,
тел. +380 44 384 06 76 (77), office@mahlzeit.com.ua www.kulinarium-meister.com